Hakkımızda

“Alışılmışın dışında tasarım ürünleriyle sizleri buluşturuyoruz”

Hakkımızda

Yenilikçi, günceli takip eden, modern ve isteğe bağlı elbiselerin olduğu bir showroom

İyi işçilikle kaliteli malzemeyi match ettik. “Tasarım ve alınabilinir” olmayı hedefledik. Günlük kiralama seçeneğiyle daha ulaşılabilir hale getirdik. Çok emek vererek gerçeğe dönüştürdüğümüz Bebabe Showroom’u kurduk. Pandemi süreciyle günlük kullanabileceğiniz tasarım ürünlerin de bulunduğu Bebabe Showroom 1 aydır faaliyette.

Est. 2020

Hikayemiz

Bilmeyenler için biraz bizden bahsetmek istiyorum… 15 yıllık dostum ve ortağım Dilan Geyik’le yola çıkış hikayemiz, abiye elbise almak için Arnavutköy’e gitmek zorunda kaldığımız gün başladı. İstanbul trafiğinde, varacağımız yere 4 saatte ulaştık. İnternetten bakıp aşık olduğumuz elbiselerin canlı halini görünce hayal kırıklığına uğrayıp elimiz boş bir şekilde geri döndük. Dönüş yolunda düşünmek için bolca vaktimiz oldu…

Yenilikçi, günceli takip eden, modern ve isteğe bağlı elbiselerin olduğu bir showroom fikri bizi çok heyecanlandırdı. Yaklaşık 1 yıl üzerinde çalıştık. İyi işçilikle kaliteli malzemeyi match ettik. “Tasarım ve alınabilinir” olmayı hedefledik. Günlük kiralama seçeneğiyle daha ulaşılabilir hale getirdik. Çok emek vererek gerçeğe dönüştürdüğümüz Bebabe Showroom’u kurduk. Pandemi süreciyle günlük kullanabileceğiniz tasarım ürünlerin de bulunduğu Bebabe Showroom 4 aydır faaliyette. Kısa sürede Kocaeli, Bursa, İzmir, İstanbul, Sakarya, Antalya gibi şehirlerle tanıştık ve kargo imkanıyla hizmet vermeye başladık.